Про проект

"Магазин Змін" - перший Інтернет-магазин політичної символіки і сувенірів, створений прихильниками Фронту Змін і Арсенія Яценюка 16 квітня.

Ми створили Інтернет-магазин символіки мережі NaFrontiZmin.com на базі безкоштовної платформи ProstoPrint, щоб кожен учасник мережі міг придбати сувеніри з улюбленими дизайнами і символікою, а також як ще один спосіб зробити внесок в NaFrontiZmin.com - 4 у.о. від ціни кожного предмету ітиме на розвиток мережі .

ProstoPrint забезпечує повне обслуговування "Магазину Змін" - нам залишається лише формувати асортимент на основі найбільш популярних картинок і логотипів.Навіщо нам "Магазин Змін"? Магазин є не лише способом просування символіки мережі NaFrontiZmin.com в оффлайн, але і ще одним способом підтримати розвиток мережі.
З кожного проданого предмету на підтримку соціальної мережі NaFrontiZmin.com відходить 4 у.о. (продажі можуть здійснюватися в будь-яку точку світу, тому ProstoPrint виставляє базові ціни в у.о.). Решта суми - це вартість предмету і послуг від компанії ProstoPrint. Різницю ми долучимо до добровільних внесків учасників мережі і будемо спрямовувати їх на оплату розширених послуг Ning.com, оплату трафіку і популяризацію мережі (контекстна реклама, можливо баннери). По отриманим коштам будемо звітуватися щомісячно.


Як можна купити речі в "Магазині Змін"? (до речі, назва до обговорення). Просто заходь в розділ сайту "Магазин Змін" вибирай речі, які подобаються, їх розміри, зручний спосіб оплати, залишай свої данні - і за кілька днів покупка в тебе.


Також, ти можеш брати RSS і розміщувати на своєму сайті - таким чином ти сприятимеш поширенню символіки мережі, а відвідувачі твого сайту зможуть прямо на ньому купити класні речі.


Чому ProstoPrint? - це єдина в Україні платформа, яка дозволяє поставити собі на сайт магазин символіки, не здійснюючи затрат на створення власного магазину, системи виробництва і доставки.Ще кілька днів ми будемо завершувати тестування і настройки "Магазину Змін", тож всі ідеї вітаються!

Запрошуємо до тестування "Магазину Змін"!

Этот магазин является партнером сервиса ProstoPrint.com.

© Магазин Змін: символіка і сувеніри, 2009-2020. Использование изображений без согласия автора запрещено.

prostoprint.com